Tootegrupid

Jälgi meid ka facebookis!

Firmast

 

Kes me oleme ja mis me

teeme?

 

TRABIFLEX OÜ on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 16.07.2010.aastal. Lühikese tegevusaja jooksul oleme saavutanud kindla turupositsiooni hüdraulikatoodete  alal.   

Meil on välja kujunenud klientuur, kes hindab suurepärast teeninduskultuuri ning kvaliteetset kaupa. Võime julgelt väita, et meil on Eestis ühed uuemad Euroopas valmistatud hüdrovoolikute lõikamise, koorimise   ja valmistamise seaded. Tegeleme iga kliendiga personaalselt, et meie koostöö sujuks parimal tasemel. Meie alustasime esimestena Keilas hüdrovoolikute valmistamist tellimuste alusel.
 
Meie ettevõte kasutab turul pakutavaist ainult parimaid materjale ja komponente. Omame kaupade parimat hinna ja kvaliteedi suhet, kuna kasutame meie tarnijate ülemaailmset müügi- ja tootmisvõrku. Me kasutame majanduslikult efektiivset ja pandliku maaletoomist, et oma tootevalikuga pakkuda täisväärtuslikke lahendusi kõigile klientidele.
 
 

" Meie professionaalne meeskond ja tarnijad
 
tagavad toodete ja kaupade pika tööea ja töökindluse"
 
 
Hüdrovoolikute valmistamisel kasutame ainult kvaliteetseid kõrgsurvevoolikuid ja pressotsi.          
  
                                  - Ettevõtte juht Tõnis Rabi
 
 
Tänu suurepärasele hüdraulikasilindrite, tihendite ja mansettide ning teiste komponentide valikule suudame väga lühikese tähtaja jooksul valmistada meie kliendile vajalike mõõtmetega uue silindri või remondime soodsa hinnaga ära vana.Vajaduse korral tellime hüdrosilindreid ka meie lepingulistelt partneritelt mujalt Euroopast. Lühikesed tarne tähtajad!
 

" Küsimuste tekkimisel pöörduge meie kogenud meeskonna poole! "

                                                                  -Turundus- ja kommunikatsiooni juht
 

Meie laos on suur valik hüdraulika komponente alates vaskseibidest,niplitest, stutseritest, manomeetritest, jagajatest, ülesurveklappidest, hüdrolukkudest ja lõpetades hüdrojaamade komplekteerimiseks vajalike komponentidega. Meie tootevalik täieneb pidevalt.Vajadusel suudame tarnida kliendile hädavajaliku toote 24h jooksul toote olemasolu korral meie lepingupartnerite laost!

 

Meie missiooniks on olla

  kvaliteetne, paindlik    

 ning kliendi vajadustele "

orienteeritud ettevõte."


NB! HULGI OSTJATELE JA EDASIMÜÜJATELE HINNAD KOKKULEPPEL,KÜSI PAKKUMIST!
Kõikidele Eesti sisestele üle 500 euro kuni 30kg tellimustele rakendub automaatselt TASUTA TRANSPORT!

Lisainfo info@trabiflex.com või +372 555 10930

 © TRABIFLEX OÜ 2024